Jak działa preparat Ostaryna?

Ostaryna jest rodzajem selektywnego modulatora receptora androgenowego (SARM), który daje korzyści związane ze sterydami.

Co to jest Ostaryna?

Ostaryna to SARM znany ze swojej zdolności do sterydowych korzyści. W przeciwieństwie do tradycyjnych sterydów anabolicznych, SARMs kierują receptory androgenów (nie tylko zalewają organizm hormonami). Powoduje to wzrost hormonów czynników wzrostu w sposób pośredni – ale bardzo skuteczny.

Jak działa preparat Ostaryna?

Ostaryna działa w podobny sposób jak inne modulatory receptorów androgenowych. Mianowicie selektywnie wpływa na różne receptory, aby kierować różne czynniki wzrostu w organizmie. Jest szczególnie popularna wśród kulturystów, którzy chcą zbudować masę mięśniową redukując tłuszcz. Niektórzy porównali jej skuteczność z anabolicznym sterydowym primobolanem.

Zamiast przekształcać się w DHT lub estrogen po wprowadzeniu do organizmu, Ostaryna kieruje receptorami androgenowymi. Niektórzy uważają, że prowadzi to do zmniejszenia skutków ubocznych. Oprócz zwiększania masy mięśniowej, Ostaryna jest ceniony za zdolność do zwiększenia naprawy kości i ścięgna – więc jeśli ktoś doświadczył urazu lub po prostu chce zwiększyć czas regeneracji po treningu, wtedy Ostaryna może pomóc.

Efekty uboczne Ostarine

Efekty uboczne Ostaryne obejmują wszystkie rzeczy, których można oczekiwać od alternatywnych sterydów i leków SARM. Zwykle te działania niepożądane występują tylko po zażyciu dużych dawek przez okresy 4 lub więcej tygodni w danym czasie:

 • Atrofia jądra
 • Ginekomastia
 • Łysienie
 • Trądzik
 • Kobieta z Ostaryne może rozwijać bardziej męskie cechy, takie jak głębszy głos i zwiększone włosy twarzy lub ciała.

Korzyści z Ostarine

Ostaryna jest typowo związana z następującymi korzyściami:

 • Niesterydowy receptor androgenowy, oferuje zredukowane efekty uboczne w porównaniu z tradycyjnymi sterydami anabolicznymi.
 • Nie wiąże się z receptorami estrogenu (jest to „selektywne”), co oznacza, że nie będzie przekształcane w estrogenowe metabolity.
 • Zwiększa masę mięśniową.
 • Oferuje korzyści podobne do sterydów, w tym zwiększone libido, lepszą wytrzymałość i siłę.
 • Pobudza działanie testosteronu w kościach, mięśniach i mózgu.
 • Zmniejszenie działania testosteronu w gruczole krokowym i na skórze (w celu zmniejszenia objawów trądziku i rozszerzenia gruczołu krokowego).

Jak używać Ostaryne

Najlepszą dawką preparatu Ostaryne jest między 25 a 36 mg dziennie. Według osób korzystających z takich dawek tego preparatu – „Dał mi moje największe korzyści w mięśniach i najlepszych pompach mięśniowych w okresie czterech tygodni”. Ponadto Ostaryna jest aktywnie badana pod kątem uzasadnionych medycznych korzyści (takich jak zmniejszenie objawów osteoporozy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *