Sklep online z żywnością BIO – Kod rabatowy BitBio

Obecnie, w czasach coraz powszechniejszego wykorzystywania kryptowalut nie tylko w celach spekulacyjnych, ale również jako środka płatniczego, coraz więcej przedsiębiorstw, sklepów internetowych oraz innych podmiotów świadczących usługi decyduje się na wprowadzenie możliwości płacenia za towary właśnie kryptowalutami. Dzięki wprowadzeniu tak innowacyjnej formy płatności, sklep może pozwolić sobie na rozszerzenie rynku zbytu o tych klientów, dla których właśnie alternatywna forma płatności w postaci na przykład Bitcoina jest atrakcyjna. Dlatego obecnie wszyscy miłośnicy zdrowej żywności powinni być usatysfakcjonowani otwarciem sklepu BitBIO, który swoją ofertę ekologicznych produktów proponuje w zamian za płatność Bitcoinem.

Dlaczego warto skorzystać z BitBiO? 

     BitBIO to jeden ze sklepów, który za fundament daje sobie dostarczenie najwyższej jakości produktów. W przypadku sklepu ze zdrową żywnością jakość ta może być potwierdzona zarówno certyfikatami, jak i odpowiednim składem produktów żywnościowych. Oba te warunki są spełnione w przypadku produktów oferowanych przez BitBIO. Wszystkie produkty są świeże, a szeroki asortyment pozwoli na dopasowanie produktów idealnych do naszej diety. Bez względu na to, czy jesteśmy alergikami, cierpimy na nietolerancję laktozy lub glutenu, każdy z nas znajdzie produkty dla siebie. Co więcej, sklep z żywnością BitBIO pozwala również na wprowadzenie odpowiedniej, zbilansowanej diety dzięki produktom, które nie zawierają cukru. Dodatkowo dla wszystkich osób zainteresowanych innymi produktami niż żywnością, sklep BitBIO wprowadził do oferty naturalne kosmetyki, a także suplementy diety, które będą doskonałym uzupełnieniem naszego zdrowego i ekologicznego stylu życia. 

Jakie są formy płatności w BitBIO? 

     Zakupy w sklepie BitBIO to jedna z największych innowacji, jaka została dotychczas wprowadzona przez sklepy oferujące zdrową żywność. Dokonując zakupów na stronie BitBIO mamy do wyboru szereg form płatności, począwszy od standardowych form jak płatność przelewem blikiem, a nawet za pobraniem. Jednak to co, jest najciekawsze to możliwość płatności za pomocą Bitcoin. Wszystkie osoby, które posiadają tą kryptowalutę, będą obecnie miały możliwość dokonywania zakupów i płacenia właśnie za pomocą bitcoina. Zaraz po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności, sklep zajmie się wysyłka produktów. Ze względu na fakt, iż produkty żywnościowe powinny charakteryzować się najwyższą świeżością, sklep oferuje gwarantowaną wysyłkę w 24h od złożenia zamówienia. 

Kod rabatowy na zakupy w sklepie BitBIO

     Oprócz doskonałej jakości produktów, innowacyjnego systemu płatności, a także błyskawicznej wysyłce, sklep BitBIO pozwala na zaoszczędzenie na zakupach dzięki zniżce online. Użytkownicy korzystający ze strony internetowej BitBIO.pl otrzymują kod rabatowy BITCOIN5, który pozwala na zmniejszenie wartości zamówienia o 5% od wartości koszyka. Jest to więc doskonały pretekst, by dokonać wszelkich zakupów ekologicznych produktów spożywczych i zapłacić za nie jeszcze mniej niż dotychczas. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *