Gdzie zaopatrują się fryzjerzy?

Choć rynek kosmetyków dedykowanych pielęgnacji i stylizacji włosów jest dziś niezwykle rozbudowany i każdy, kto chce wymodelować fryzurę, zmienić kolor lub zadbać o piękny wygląd włosów interesujące go produkty znajdzie w licznych drogeriach czy marketach, to jednak profesjonaliści najczęściej odwiedzają wyspecjalizowanych sprzedawców. Hurtownia dla fryzjerów to miejsce, w którym można zaopatrzyć się nie tylko w kosmetyki, ale także w profesjonalny sprzęt i akcesoria fryzjerskie.

Kosmetyki dla fryzjerów

W ofercie zdecydowanej większości profesjonalnych hurtowni fryzjerskich znajdziemy co najmniej kilka różnych kategorii produktów kosmetycznych. Są to przede wszystkim kosmetyki dedykowane pielęgnacji włosów, w tym różnego rodzaju szampony, odżywki, maski, sera, olejki, balsamy, lotiony czy fluidy. Są to także kosmetyki do stylizacji, w tym lakiery, nabłyszczacze, pudry, żele i woski oraz różnorodne preparaty dedykowane koloryzacji włosów. Każda hurtownia dla fryzjerów ma w swojej ofercie wiele typów farb do włosów różnych typów, a także różnego rodzaju rozjaśniacze czy produkty przeznaczone do usuwania pozostałości starych kolorów. Duża różnorodność tego typu produktów pozwoli wyposażyć każdy profesjonalny salon fryzjerski czy barberski.

Narzędzia pracy – sprzęt elektryczny i akcesoria fryzjerskie

W dobrze zaopatrzonych hurtowniach fryzjerskich, prócz kosmetyków i różnorodnych preparatów dedykowanych koloryzacji oraz stylizacji włosów, znajdziemy również każdy rodzaj sprzętu potrzebnego w codziennej pracy fryzjera. Są to zarówno podstawowe narzędzia niezbędne w codziennej pracy wszystkich fryzjerów, w tym przede wszystkim różne rodzaje nożyczek, grzebieni i szczotek do włosów, jak i profesjonalne maszynki do strzyżenia, trymery, suszarki, lokówki, prostownice i wiele, wiele więcej. Poza tym dobrze zapatrzona hurtownia dla fryzjerów powinna dysponować akcesoriami, które dość szybko się zużywają. Przykładem są rękawiczki, ręczniki, fartuchy, okrycia i ubiory, a także preparaty do dezynfekcji, różnorodne naczynia fryzjerskie i inne drobne akcesoria.

Wyspecjalizowane hurtownie fryzjerskie, poza podstawowymi narzędziami pracy dedykowanymi stylizacji włosów, oferują również sprzęt niezbędny do wyposażenia nowoczesnego salonu. W ich ofercie znajdziemy zatem wszystkie rodzaje mebli spotykanych w klasycznych zakładach fryzjerskich, w tym charakterystyczne fotele, regały i szafki, konsolety, taborety i podnóżki fryzjerskie oraz mnóstwo innych elementów wyposażenia typowych dla tego typu obiektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *