Jak wypłacić pieniądze z STS?

Czy zastanawiasz się czasem jak istotne są wpłaty i wypłaty w zakładach bukmacherskich? Czy prosty sposób wpłaty oraz czas oczekiwania na wypłatę jest decydującym czynnikiem podczas wyboru najlepszej oferty spośród legalnych polskich bukmacherów? Przyjęło się, że to przeróżne bonusy, ilość dostępnych zakładów na żywo lub wysokość kursów decydują o tym, z której oferty skorzystasz. Spójrzmy jednak na to wszystko z innej strony. Dlaczego wpłaty oraz wypłaty są – wbrew pozorom – niezwykle istotne i czemu to pod tym kątem STS wiedzie prym na rynku?

Wpłacaj szybko i niepostrzeżenie!

Wyobraź sobie sytuację, w której siedzisz na swoim znienawidzonym korporacyjnym stanowisku, a Twoją branżę dopadł akurat sezon ogórkowy. Przyznasz, że po porannej kawie i papierosku robi się trochę nudno i z tego powodu logujesz się do swojego konta w STS. Oczywiście w osobnym, wiecznie zminimalizowanym okienku przeglądarki, żeby przypadkiem szef nie zorientował się w czym rzecz. Biega on wokół Ciebie jak szalony, więc – umówmy się – czasu masz niewiele na wybór pewniaków. Szkoda więc jeszcze tracić ten cenny czas na wpłatę. STS umożliwia doładowanie depozytu w sposób szybki i przejrzysty.

Dzięki współpracy STS z czołowymi operatorami płatności online w Polsce (PayU, DotPay, Tpay) czy w Europie (Skrill, Neteller) jako gracz masz niemal nieograniczone możliwości wpłat. Niezależnie od tego, w jakim banku posiadasz rachunek, doładujesz depozyt jednym kliknięciem, po zalogowaniu się do konta bankowego. Przechodząc do płatności za pomocą PayU, Tpay czy DotPay bądź pewien, że znajdziesz błyskawiczny przelew dla każdego banku w Polsce!

Masz utrudniony dostęp do konta, ponieważ zapisałeś hasło na tajnej kartce, którą zostawiłeś w domu? Przechodziłeś obok i wstąpiłeś do Żabki, aby zakupić kartę Paysafecard? Chcąc uzupełnić depozyt nie musisz się nigdzie logować poza STS. Wybierz DotPay, wprowadź 14-cyfrowy kod PSC, a następnie go zatwierdź. Prawda, że łatwe?

W ostateczności spróbuj wybrać PayU i – raz, a porządnie – wprowadź dane swojej karty płatniczej. Kiedy PayU je zapamięta, następnym razem wystarczy tylko podać kwotę i wcisnąć odpowiedni button, a depozyt zostanie doładowany dosłownie w sekundę. Chyba że Twój szef zaczął Cię już na tyle denerwować, że wyszedłeś z firmy pod pretekstem załatwienia służbowej sprawy – wszak najlepsze typy przychodzą do głowy podczas spaceru. Wtedy też możesz wstąpić do pobliskiego lokalu STS, jakich w Polsce pełno, i zagadując do miłej pani w okienku poprosić o zasilenie konta.

Reasumując: wpłata na STS jest dziecinnie prosta, jeśli skorzystasz z:

  • PayU (szybki przelew, BLIK),
  • DotPay (szybki przelew, Paysafecard),
  • Tpay (przelew internetowy),
  • Skrill i Neteller (portfele elektroniczne, które zasilasz wcześniej gotówką),
  • kart płatniczych (VISA, Mastercard).

Kiedy wypłaty stają się bardziej pożądane niż konieczne?

Z pewnością wiele razy w supermarkecie zdarzyło Ci się stać z drobnymi zakupami w kolejce, będąc zażenowanym jej długością, prawda? Wówczas jak natchniony widziałeś przed oczami wyłącznie typy, chcąc odwrócić uwagę od zaistniałej sytuacji. Nagle – wyrwany z letargu – spostrzegasz, że w portfelu nie masz gotówki, a na koncie bankowym zostało ostatnie 10 zł. Brakuje jakichś trzech złotych do tego, aby nie najeść się wstydu przed kasjerką oraz jakichś 20 minut, aby dotrwać do kasy w tej kolejce. Nie panikuj i skorzystaj z sytuacji! Wpłać rzeczoną dyszkę na STS, postaw na żywo – powiedzmy – następnego gola danej drużyny i wypłać pieniądze za wygrany zakład. Właśnie tak możesz wybrnąć z tej niecodziennej sytuacji. STS: WPŁATY I WYPŁATY gwarantuje, że zdążysz.

Co prawda podobne zdarzenia występują tylko w filmach, ale nie jest powiedziane, że nie mogą się przytrafić Janowi Kowalskiemu. A STS naprawdę realizuje wypłaty w błyskawicznym czasie. Kilka konkurencyjnych firm chwali się w swoich ofertach identycznym wręcz czasem oczekiwania na wypłatę, ale zawsze czegoś im brakuje. Tu przelew przyjdzie dopiero po godzinie od momentu zlecenia wypłaty, tutaj okaże się, że Twój bank nie znajduje się na liście i czas oczekiwania na przelew wynosi kilka dni roboczych, tu z kolei szybkie wypłaty realizowane są w niezadowalających godzinach. STS Pay (jak brzmi nazwa narzędzia do szybkich wypłat) zapewnia, że:

  • wypłaty realizowane są codziennie w godzinach od 10:00 do 24:00,
  • średni czas wypłaty pieniędzy wynosi 15 minut,
  • obsługiwane jest 12 podmiotów bankowych (mBank, ING Bank Śląski, PKO BP, Millennium Bank, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank, BGŻ BNP Paribas).

Wpłaty oraz wypłaty na STS działają bezbłędnie i sprawiają, że aspekt ten może wpływać na wybór ulubionego bukmachera. Tym bardziej, że oferta STS zawiera chyba największą ilość zakładów na żywo w Polsce, a także atrakcyjne kursy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *