Manicure Hybrydowy – Jak Przedłużyć Trwałość

Zadbane dłonie i paznokcie sprawiają, że można poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Manicure hybrydowy jest bardzo popularny i ma wiele zalet. Co jednak zrobić, gdy samodzielnie wykonany nie trzyma się na paznokciach zbyt długo? Kilka porad i wskazówek znajdziesz w kolejnych akapitach.

Postaw na dobre kosmetyki

Nie od dziś wiadomo, że dobra jakość ma znaczenie. Tak właśnie można powiedzieć o topach, bazach, lakierach hybrydowych i innych produktach, które są potrzebne do wykonania nienagannego manicure. Kosmetyki dobrej jakości:

  • Są wydajne,
  • Pozwalają uzyskać naprawdę trwały manicure hybrydowy,
  • Zapewniają estetyczny wygląd,
  • Są wygodne w użytkowaniu.

Śmiało, można więc powiedzieć, że dobrej jakości kosmetyki są kluczem do sukcesu. Jakie marki sprawdzą się dobrze? Warto wspomnieć o Shellac oraz SPN Nails. Produkty tych marek cieszą się popularnością i świetnymi opiniami. Oferta jest bardzo różnorodna, a więc na pewno znajdziesz przynajmniej kilka lakierów, które przypadną Ci do gustu. Wspomniane marki oferują również różnorodne bazy, topy, akcesoria i urządzenia.

Dużą zaletą oferty marek takich jak Shellac i SPN Nails jest dostępność internetowa. Dzięki temu bez względu na miejsce zamieszkania można kupić wszystko to, co potrzebne. Warto odwiedzać sprawdzony sklep online regularnie, aby być na bieżąco z nowościami oraz promocjami. Oferta jest dostępna przez cały czas, a więc możesz skorzystać z niej w dogodnej dla siebie chwili.

Zadbaj o odpowiednie przygotowanie płytki

Manicure hybrydowy nie wytrzyma długo w dobrym stanie, jeśli nie zadbasz o przygotowanie płytki. Przede wszystkim pamiętaj o dokładnym usunięciu poprzedniego zdobienia, a także o wyrównaniu powierzchni paznokcia za pomocą polerki. Ważny jest także element matowienia i odtłuszczenia płytki wraz z wolnym brzegiem. Dzięki temu uzyskasz dobrze przylegającą i gładką hybrydę. Postaw na waciki bezpyłowe i cleaner dobrej jakości, a na pewno zauważysz pozytywne efekty.

Pamiętaj, że początki mogą być trudne, a pierwsze samodzielne wykonania zabierają dużo czasu. Jeśli więc chcesz wykonywać manicure hybrydowy w zaciszu swojego domu, zdecyduj się na to w dzień, w którym nie masz zbyt wiele obowiązków. Przyda się także cierpliwość, która pozwoli na zwrócenie uwagi na dokładność.

Potrzebujesz nienagannego manicure? A może nie masz chwilowo ochoty lub czasu na ćwiczenia? W takich przypadkach warto postawić na profesjonalny manicure hybrydowy. Warszawa, Łódź, Wrocław, a może niewielkie miasto? Sprawdź ofertę, a na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce.

Manicure hybrydowy – o tym warto pamiętać

Nie tylko przygotowanie płytki paznokcia ma duże znaczenie. Ważne są też kolejne etapy. Oto kilka wskazówek:

  • Pokryj bazą starannie całą płytkę paznokcia, uważaj jednak na skórki,
  • Przestrzegaj zaleceń  dotyczących korzystania z lampy,
  • Maluj cienkie warstwy lakieru,
  • Nie przemywaj warstwy dyspersyjnej, 
  • Dokładnie zabezpiecz wolny brzeg i nie podpiłowywuj go po skończeniu stylizacji.

Warto pamiętać, że każdy produkt ma datę ważności. Przed przystąpieniem do wykonania manicure sprawdź, czy kosmetyki są jeszcze zdatne do użycia. Jeśli będziesz unikać wspomnianych tutaj błędów, Twoje paznokcie będą wyglądały doskonale przez długi czas. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *