Depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn – laser Vectus i jego możliwości

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który umożliwia praktycznie całkowite pozbycia się owłosienia z wybranej partii ciała. Początkowo korzystały z niej tylko kobiety i mężczyźni zajmujący się sportem – głownie pływaniem. Obecnie na depilację laserową decyduje się coraz więcej osób chcących zwiększyć swój codzienny komfort.

Współcześnie zabiegi depilacji laserowej wykonywane są przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Doskonałym przykładem jest laser diodowy Vectus, który skutecznie pozbywa się owłosienia. Nowoczesne i opatentowane technologie, na jakich podstawie został stworzony laser Vectus sprawiają, że zabieg depilacji jest bardzo skuteczny i bezbolesny. Laser Vectus powstał dzięki wieloletniej pracy naukowców z Harvard University.

Laser Vectus wytwarza światło o długości fali 810 nm. Posiada wbudowany czytnik Skintel odpowiadający za właściwy dobór natężenia lasera dla każdej osoby indywidualnie. Dodatkowo depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus jest przyjemna, ponieważ wykorzystuje technologię Advanced Contact Cooling, która zapewnia doskonałe chłodzenie miejsca depilowanego. Ponadto technologia Photon Recykling zastosowana w laserze Vectus pozwala skutecznie wykorzystać całą wytworzoną energię przez laser. Za pomocą umieszczonych na głowicy luster światło odbijane od skóry ponownie jest kierowane na mieszki włosowe i zwiększa efektywność depilacji.

Depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus u kobiet

Depilacja laserowa pozwala trwale usunąć niechciane owłosienie i uzyskać gładką skórę. Bardzo chętnie korzystają z niej kobiety, które każdego dnia mogą cieszyć się miękkim i gładkim ciałem bez owłosienia.

Laser Vectus zapewnia przyjemne zabiegi depilacji, które nie powodują bólu oraz podrażnień. Wysoka temperatura wytwarzana przez laser doskonale jest maskowana poprzez technologię chłodzenia i zwiększa komfort całego zabiegu.

Kobiety najchętniej korzystają z depilacji laserowej partii ciała, takich jak:

  • depilacja bikini laserem
  • depilacja wąsika laserem
  • depilacja nóg laserem
  • depilacja pachwin laserem

Najchętniej depilowane są nogi, które kobiety uwielbiają pokazywać publicznie. Laser Vectus doskonale usuwa owłosienie z całej powierzchni ud i łydek, pozostawiając przy tym skórę miękką i gładką. Dużą popularnością cieszy się również depilacja bikini, która pozwala na wybranie dowolnego kształtu owłosienia oraz właściwej stylizacji.

Depilacja laserowa za pomocą lasera Vectus u mężczyzn

Obecnie coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację laserową. Dzięki niej mogą oni uzyskać wymarzony kształt zarostu lub usunąć niechciane włosy z innych partii ciała. Depilacja laserowa zwiększa codzienny komfort, pozwala ograniczyć pocenie się i hamuje rozwój bakterii.

Mężczyźni najchętniej wybierają depilacje laserową na partię ciała takie jak:

  • depilacja twarzy
  • depilacja pleców i klatki piersiowej
  • depilacja pachwin laserem
  • depilacja miejsc intymnych

W przypadku miejsc intymnych laser Vectus nie jest stosowany na całym obszarze ze względu bezpieczeństwa, ale umożliwia pozbycie się owłosienia znajdującego się wokół miejsc intymnych. Dodatkowo zwiększa higienę oraz daje większy komfort dla mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *