Całoroczne domy z drewna

Od wielu lat architekci na całym świecie poszukują alternatywnych materiałów budowlanych, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, a także tanim kosztem produkcji. Na rynku widoczne jest zapotrzebowanie na tanie, a przy tym ekologiczne domy. Polacy mieszkający w dużych miastach marzą o ucieczce na wieś. Z tego względu weekendowe wyjazdy na wieś cieszą się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Eko Architektura tworzy wysokiej klasy całoroczne konstrukcje  drewniane, które doskonale sprawdzają się w naszej strefie klimatycznej.

Domy z płyty osb całoroczne – cena konstrukcji

Dużą popularnością pośród klientów cieszą się domy wykonane z płyty osb. Do tej pory większość z nas kojarzyła osb ze sklejką wykorzystywaną do produkcji mebli. Niewielu wie, iż na rynku dostępne są płyty wielowarstwowe, które doskonale sprawdzają się jako materiał do stawiania lekkiego szkieletu drewnianego. Dużą zaletą płyt jest odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym deszcz, a także stosunkowo niski koszt produkcji atrakcyjna cena. Płyty osb z łatwością mogą zastąpić poszycie ścian, podłóg oraz dachów. Domy z płyty osb całoroczne, których cena nie wymaga na klientach zaciągania w banku kredytu można nabyć na dwa sposoby. Wybierając jeden spośród znajdujących się w bazie firmy projektów, a także tworząc indywidualne zamówienie. W zależności od wybranej opcji, realizacja zamówienia nie powinna przekroczyć kilku tygodni. Liderem w produkcji domów z płyty osb jest Eko Architektura. To prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, od lat cieszy się zaufaniem Polaków. Ich domy z płyty osb całoroczne cena można zobaczyć niemalże w każdym województwie. Sekret firmy tkwi w materiale, z którego pozyskiwana jest płyta. Cenne drewno pochodzące z północy naszego kontynentu posiada wiele właściwości, które bezpośrednio przekładają się na nasze zdrowie, natomiast cena sprawia, iż niemalże każdy może pozwolić sobie na zakup własnego domu.

Drewniane domy całoroczne – zalety naturalnego materiału

Niemalże każdy z nas zdaje sobie sprawę z cudownych właściwości drewna. Nie od dziś wiadomo, iż drewno w przeciwieństwie do pozostałych materiałów z łatwością zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku. Jest to niezwykle istotne zimą, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera. W przypadku domów z płyty osb, których cena nie obciąży naszego portfela istnieje możliwość dodatkowego docieplenia konstrukcji. Domy całoroczne muszą wykazywać się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, charakterystyczne dla strefy, którą zamieszkujemy. Z tego względu Eko Architektura inwestuje jedynie w najlepsze materiały dostępne obecnie na rynku. Ich płyty osb umożliwiają szybkie stawianie konstrukcji, a także późniejszą impregnację wybranych elementów.

Eko Architektura – lider na rynku drewnianych konstrukcji mieszkalnych

Eko Architektura w swojej ofercie posiada nie tylko domy jednorodzinne, ale i:

  • Drewniane wiaty,
  • Garaże,
  • Kuchnie letnie,
  • Konstrukcje dla dzieci,
  • Drewniane sauny,
  • Ganki,
  • Drewniane altanki,
  • Domki ogrodowe,
  • Drewniane elementy wykończeniowe,
  • Drewniane płoty oraz bramy,

Dzięki bogatej ofercie  Eko Architektura w pełni zaspakaja potrzeby rynku. To dzięki tej firmie możemy zakupić podstawową wersję budynku za kilkanaście tysięcy złotych. Nierzadko to cała kwota, którą możemy przeznaczyć na zakup nowego domu. Z tego względu przed zainwestowaniem pieniędzy musimy być pewni czy otrzymany produkt w pełni sprosta naszym potrzebom. Wybierając Eko Architekturę możemy być tego pewni, gdyż jako jedna z niewielu firm świadczy usługi dla ośrodków  wypoczynkowych, budując stylizowane domki wypoczynkowe, a także modernistyczne konstrukcje, które doskonale współgrają z otoczeniem. Specjaliści czuwający nad przebiegiem prac przykładają dużą wagę do detali, które nadają budowli niepowtarzalnego wyglądu. Z tego względu każdy, kto zdecyduje się na zakup całorocznego domu z płyty osb, otrzyma jedyny w swoim rodzaju ocieplany budynek, wyposażony w okna, a także drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *