Rodzaje stylizacji dłoni i stóp – paznokcie Lublin

Kobiety uwielbiają mieć zadbane paznokcie, wiele z nich stosuje przeróżne odżywki oraz uczęszcza na zabiegi kosmetyczne w celu zachowania zdrowej i estetycznie wyglądającej płytki paznokcia. Niektóre z pań dodatkowo przyjmują suplementy diety stymulujące porost paznokci. Każda kobieta pragnie mieć długie, pomalowane i pięknie prezentujące się paznokcie, najlepiej jak efekt stylizacji utrzymuje się przez długi czas.

Dlatego też wiele kobiet odwiedza salony kosmetyczne i chętnie korzysta z manicure i pedicure. Długie i twarde paznokcie w przeróżnych kolorach dodatkowo odporne na zarysowania i odpryski cieszą się największą popularnością. Wiele kobiet decyduje się na nietuzinkowe kolory lakierów oraz ozdoby, zaś inne panie dbają o estetykę paznokcia zachowując przy tym ich naturalny odcień.

Paznokciowe trendy stale się zmieniają i ulegają wpływom mody. Na rynku bezustannie pojawiają się nowoczesne techniki stylizacji paznokci. Dla każdej klientki salonu kosmetycznego najważniejsze jest, aby ich manicure był wykonany precyzyjnie, wyglądał estetycznie i długo utrzymywał się na paznokciach.

Gdzie można wykonać zabieg stylizacji paznokci?

Lublin to miasto, w którym znajduje się znany i renomowany salon kosmetyczny Laser Look. Oferuje swoim klientom różnego rodzaju metody pielęgnacyjne dla dłoni i stóp oraz zajmuje się depilacją laserową. Zainteresowani mogą skorzystać z zabiegów typu manicure, pedicure, leczenia zainfekowanych paznokci chorobą grzybiczą, bakteryjną oraz leczenia stanów zapalanych przeprowadzanych za pomocą lasera NdYag Q- switch.

Depilacja laserowa dostępna w gabinecie Laser Look pozwala na trwałe rozwiązanie problemu nawracającego owłosienia. Salon kosmetyczny zapewnia swoim klientom bezpieczne dla zdrowia zabiegi wykonywane wysterylizowanymi narzędziami.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

Jeżeli zależy wam na wyjątkowej stylizacji dłoni i stóp to możecie zgłosić się do salonu Look Laser, gdzie wykonają dla was zjawiskowe paznokcie Lublin.

W gabinecie Look Laser każda klientka może skorzystać z przeróżnych zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i stóp. Wszystkie metody stylizacji są wykonywane fachowo, dzięki wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom kosmetyczek. W ofercie salonu można znaleźć:

  • Manicure hybrydowy –stylizacja paznokci rozpoczynająca się od usuwania skórek oraz nadania wybranego kształtu dla paznokci. Następnie kolejno nakłada się warstwy lakieru hybrydowego i utwardza się do pod lampą UV. Manicure hybrydowe to doskonały pomysł na stylizację paznokci ze słabą płytką. Hybryda wzmacnia paznokcie i pozwala je szybko odhodować. Efekty utrzymuje się około 3-4 tygodnie, w zależności od szybkości rośnięcia paznokci.
  • Przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie – tego typu metoda pozwala na osiągnięcie szybkiego efektu twardych, długich i pięknie wyglądających paznokci. Najchętniej z tego zabiegu korzystają klientki z mocno zniszczonymi paznokciami.
  • Przedłużanie paznokci metodą żelową na formie + hybryda
  • Uzupełnienie paznokci metodą żelową + hybryda – podczas zabiegu uzupełnia się odrost i ściąga stary kolor, nadaje się nowy kształt, uzupełnia żel oraz na nowo maluje się paznokcie.
  • Żel na naturalnej płytce + Hybryda – metoda pozwalająca na mocne wzmocnienie płytki paznokcia.
  • Pedicure hybrydowy– doskonale sprawdza się na wakacjach, efekt utrzymuje się przez około 21 dni
  • Naprawa paznokcia żelem – naprawa złamanego paznokcia, uzupełnienie go żelem.
  • Ściągniecie żelu/hybrydy – ściągniecie starej warstwy żelu lub hybrydy, wypiłowanie paznokci oraz pomalowanie płytki odżywką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *