Pokazy i prezentacje firmy Virgam (opinie) – dlaczego warto na nie przychodzić?

Nierzadko z powodu nieprzystępnych cen ludzie nie decydują się na zakup wysokiej jakości urządzeń i produktów. Czasem mniej lub bardziej świadomie wybierają tańsze i dużo gorsze jakościowo zamienniki. Nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że produkty te są znacznie mniej  trwałe i szybciej się zużywają, co generuje potrzebę ponownego ich zakupu i kolejny wydatek. W ostatecznym bilansie wydają więc o wiele więcej pieniędzy, jednak rozłożenie tego w czasie powoduje, że nie odczuwają tego tak boleśnie niż w przypadku jednorazowego zakupu. Często nie są tego nawet świadomi. Korzystając z dużo gorszych jakościowo produktów rezygnują z wysokiego standardu życia narażając niekiedy siebie i swoją rodzinę na działanie toksycznych dla organizmu związków. Nie zawsze jest to najrozsądniejszym rozwiązaniem. Gdzie więc szukać produktów wysokiej jakości w najlepszych cenach?

Wiele osób zastanawia się nad pójściem na pokaz. Pomimo atrakcyjnych cen wolą oni kupić dany produkt przez internet, gdyż uważają, że jest to bezpieczniejsze, a w sieci również można znaleźć atrakcyjną ofertę. Inni wolą zobaczyć i dotknąć rzecz przed zakupem, powąchać ją i pomacać. Wybierają się zatem do sklepów stacjonarnych, które odpowiadają na ich potrzeby. Czasem pomimo chęci i oferowania potrzebnych i atrakcyjnych produktów ludzie nie decydują się z jakichś względów na pójście na pokaz. Zazwyczaj przyczyną są krążące powszechnie stereotypy, które niekorzystnie wpływają na wizerunek firmy. Inni są zadowoleni z pokazów i chętnie korzystają z nadarzających się okazji, aby kupić niezbędny im podczas prowadzenia gospodarstwa domowego produkt. Firmy organizujące pokazy nierzadko kuszą potencjalnych klientów ceną, konkursami, okazjami, bonusami czy nawet drobnymi upominkami dla wszystkich uczestników. Czy warto zaufać takim spółkom? Co mają one ciekawego do zaproponowania przeciętnemu człowiekowi niedysponującemu olbrzymią sumą pieniędzy? Jak wygląda przykładowy pokaz? O pinię poprosiliśmy pana Zbigniewa Olszewskiego, który jest przedstawicielem firmy Virgam i specjalistą do spraw marketingu i reklamy. Organizuje on pokazy i prezentacje dla wielu firm jeżdżąc po całej Polsce.

Co ciekawego oferuje firma Virgam?

Aby dowiedzieć się, co proponuje potencjalnym klientom firma Virgam zapytaliśmy o ofertę pana Zbigniewa.

-„Zajmujemy się promocją i sprzedażą niezbędnych sprzętów gospodarstwa domowego. W ofercie mamy aktualnie matę BodyShape wyprodukowaną przez firmę Casada, garnki firmy Venice oraz odkurzacz Clean King”.

Następnie pan Zbigniew opowiedział nam o tych produktach. Są to wysokiej jakości rzeczy potrzebne w każdym domu.

Mata BodyShape

-„Mata BodyShape to mata wibracyjna, zapewniająca delikatny masaż użytkownikowi. Korzystanie z niej sprzyja nie tylko poprawie zdrowia fizycznego. Pozytywne wibracje rozluźniają mięśnie, relaksują, wpływają leczniczo na układ krążenia i organy wewnętrzne, ale także poprawiają samopoczucie i kondycje psychiczną. Są zbawienne w przypadku występowania bóli psychosomatycznych, związanych ze stresem i codziennymi frustracjami. Mata przeznaczona jest dla osób, które z różnych względów, na przykład finansowych lub zdrowotnych, nie mogą uczęszczać na masaże do pobliskich przychodni. Zawiera w sobie 10 pól wibracyjnych, które dzielą się na 5 stref wibracji. Ma również aż dwie strefy ogrzewania i kilka programów inteligentnych, które uatrakcyjniają masaż. Sterowana jest ona na pilota, co ułatwia korzystanie z niej, ponieważ klient nie musi wstawać, aby zmodyfikować preferowane ustawienia. Mata BodyShape posiada pozytywne opinie użytkowników i można ją zakupić podczas pokazów za wyjątkowo niską cenę. Ja również jej używam i polecam każdemu, dla kogo ważne jest zdrowie fizyczne i psychiczne”

Naczynia kuchenne marki Venice

Oprócz omawianej powyżej maty BodyShape pan Zbigniew poleca również garnki firmy Venice. Poniżej przedstawiamy jego opinię na temat tych produktów.

-„Garnki firmy Venice to produkty wysokiej jakości cieszące się dużą popularnością i bardzo dobrą opinią publiczności. W ofercie mamy:

  • Patelnie o różnej głębokości przeznaczone do beztłuszczowego smażenia
  • Garnki o różnej głębokości i pojemności
  • Garnki parowe
  • Specjalistyczne frytkownice
  • Misy o różnej wielkości z pokrywkami
  • Przyssawki pomagające podczas zdejmowania pokrywek z garnków
  • Podstawki służące do zabezpieczenia mebli przed oparzeniami

Powyżej przedstawione sprzęty kuchenne oferowane są w przystępnych cenach. Są wytrzymałe i w pełni bezpieczne dzięki specjalistycznym powłokom i rozwiązaniom technologicznym. Smażenie na patelni bez oleju to nowatorskie i oryginalne rozwiązanie polecane każdej osobie, która dba o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Sprzęty kuchenne wykonane są z wysokiej jakości materiałów zgodnie z procedurami. Umożliwiają smaczne i przede wszystkim zdrowe gotowanie”.

Odkurzacze marki Clean King

Pan Zbigniew wypowiada się również bardzo pozytywnie o odkurzaczach marki Clean King.

-„Odkurzacze marki Clean King również cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Warto tutaj podkreślić, że nie są to zwykłe odkurzacze, ale urządzenia wielofunkcyjne. Umożliwiają one także pranie dywanów, tapicerek i wykładzin. Można czyścić nim zarówno panele, parkiety, podłogi drewniane jak i linoleum. Pełnią więc rolę nie tylko zwykłego odkurzacza, ale także nawilżacza, mopa, odświeżacza powietrza czy urządzenia do mycia tapicerek samochodowych i obić mebli pokojowych. Zapewne każda rodzina chciałaby posiadać taki sprzęt we własnym domu. Odkurzacz posiada wieloletnią gwarancję, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego.

Przed czym przestrzega firma Virgam?

Obecnie nierzadko słyszy się niekorzystne opinie klientów na temat sprzedaży podczas różnorodnych pokazów. Wiele osób jest zdania, że prezentowane produkty są bardzo drogie i wystarczy otworzyć pierwszą lepszą stronę w internecie gdzie oferowana jest taka sama rzecz za dużo mniej pieniędzy. Zapytaliśmy o opinię na ten temat pana Zbigniewa.

-„Tak, to prawda, że w sieci czasem można znaleźć ten sam artykuł taniej. Czasem klienci podczas prezentacji wyjmują smartfony i pokazują mi ceny w sieci. Jednak zawsze wtedy wyjaśniam im, skąd to się bierze. Są to po prostu produkty nieoryginalne. Na rynku jest wiele oszustów, którzy podszywają się pod markę Virgam. Nie robią tego tylko poprzez internet, lecz tak jak my organizują również pokazy sprzedając podróbki po tańszych cenach. Są to produkty wykonane z dużo gorszej jakości materiałów. Przyczynia się to do wielu niekorzystnych opinii na temat naszej firmy. Ci oszuści wykorzystują dobre imię naszej marki działając pół legalnie. Dlatego przestrzegam przed takimi firmami wszystkie osoby, które chcą zakupić oryginalne produkty wykonane profesjonalnie z wysokiej jakości materiałów, aby służyły im na lata i aby korzystanie z nich było w pełni zdrowe.”

Podsumowanie

Na koniec spytaliśmy pana Olszewskiego gdzie można najtaniej zakupić oryginalne sprzęty domowe.

-„Oryginalne sprzęty można zakupić podczas pokazów i prezentacji naszej spółki. Bardzo zapraszam Państwa na nasze spotkania, na których poznają Państwo wszystkie szczegóły dotyczące zalet i ewentualnych wad produktów. Jest to okazja, aby najtaniej nabyć profesjonalne sprzęty i cieszyć się ich wysoką jakością i prozdrowotnym stylem życia”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *