Pokazy firmy Palatinus (opinie) – markowe produkty w atrakcyjnych cenach

Na rynku istnieje całe mnóstwo urządzeń i przedmiotów ułatwiających funkcjonowanie w domu. Można wybierać i przebierać w sprzęcie służącym do gotowania, sprzątania i innych codziennych czynności wykonywanych w gospodarstwie domowym. Dawniej ludzie musieli sobie radzić bez tych rzeczy, a dziś nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez nich. Nowoczesne urządzenia mają jednak jedną wadę – wysokie ceny. Wiele osób decyduje się więc na tańsze, które niestety za to mają gorszą jakość i szybciej się psują, co generuje kolejne koszty związane z zakupem nowych. Nasuwa się więc pytanie – czy można gdzieś kupić sprzęt wysokiej jakości, w niskich cenach?

Zapytane osoby bez wahania odpowiedzą – w internecie. To fakt, w sklepach internetowych znajdziemy wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo do takich zakupów przyciąga fakt, że nie trzeba wychodzić z domu. Inni wybiorą sklepy stacjonarne. Jest jednak jeszcze jeden sposób – niedoceniany, a szkoda. Jaki? Sprzedaż poprzez pokazy, prezentacje i spotkania klientów z przedstawicielami firm je organizujących. Jedną z takich firm jest Palatinus. Firma Palatinus oferuje maty do masażu, garnki, a także odkurzacze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto kupować na pokazach

Wysokiej jakości produkty w niskich cenach to jedno. Taka sprzedaż ma jednak także wiele innych zalet. Te przybliża nam przedstawiciel firmy Palatinus, pan Mateusz Rogalski.

„Taka sprzedaż to przede wszystkim bezpośredni kontakt z klientami, co pozwala przedstawić produkty w taki sposób, że sprzedają się w mgnieniu oka. W zwykłym sklepie, a tym bardziej w internecie, nie da się sprawdzić jak działa urządzenie, jak się je obsługuje, itp. Na pokazach zaś prezentujemy nasze produkty, opisujemy i pokazujemy jak działają. To, że klient to widzi na własne oczy sprawia, że dużo chętniej decyduje się na zakup.”

Dodatkowo, jak powiedział jeszcze pan Mateusz, firma oferuje różne promocje, ulgi czy zniżki. Do tego honorowane są osoby, które zakupią produkt bezpośrednio, w trakcie pokazu. Firma oferuje nagrody rzeczowe, bony, obniżki cen, itp. Jednak nie brakuje negatywnych opinii na temat takiego rodzaju sprzedaży.

„Niestety wiele osób się od nas odwraca i wyrabia sobie fałszywe opinie poprzez działania oszustów, którzy usiłują podszywać się pod naszą firmę i sprzedawać podróbki. Ostrzegamy zawsze przed oszustami.” – wyjaśnia pan Mateusz.

Oferta firmy Palatinus

Firma Palatinus ma w ofercie trzy wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Są to: mata BodyShape firmy Casada, garnki Venice oraz odkurzacz Clean King. Pan Mateusz pozwolił nam poznać dokładniej te trzy urządzenia.

Mata BodyShape Casada

Jest to pierwsza mata wibracyjna w ofercie Casada Healthcare. To specjalny produkt dla osób, które z jakichś powodów nie mogą skorzystać z masażu tradycyjnego. Mata ma 5 stref wibracji, na które składa się 10 pól wibracyjnych. Do tego posiada również dwie strefy grzewcze. Dzięki wibracjom, masaże wykonywane za pomocą maty BodyShape mają bardzo pozytywny wpływ zarówno na samopoczucie fizyczne jak i psychiczne. Regularne korzystanie pozwala na rozluźnienie mięśni, poprawienie krążenia czy po prostu zrelaksowanie się. Niewątpliwą zaletą jest bardzo łatwe sterowanie urządzeniem – przy pomocy pilota.

„Produkt ma świetne opinie wśród osób go używających. Wyjątkowo świetne. Do tego jest dostępny w naprawdę niskiej cenie” – dodaje pan Mateusz.

Garnki marki Venice

Marka Venice oferuje produkty o dużej wytrzymałości i wysokim stopniu bezpieczeństwa. Do ich wykonania użyto materiałów najwyższej jakości, gwarantujących trwałość na długie lata. Podczas ich produkcji obowiązuje szereg ścisłych procedur, a gotowe garnki przechodzą przez wiele testów jakości. Garnki i inne produkty firmy Venice są idealne dla osób ceniących sobie zdrowe gotowanie. Posiadają bowiem specjalne powłoki czy inne zaawansowane rozwiązania technologiczne, dające możliwość smażenia bez potrzeby używania tłuszczu czy też gotowania w systemie wieżowym. Pan Mateusz dorzuca:

„Najlepiej przekonać się na własne oczy podczas pokazu, jak świetny to produkt. Dodam, że marka Venice to nie tylko garnki różnej wielkości, także parowe, ale również patelnie, frytkownice czy misy z pokrywkami. Użytkownicy mają o nich same znakomite opinie. Dodatkową zaletą jest rzecz jasna niska cena”.

Odkurzacz Clean King

„To nie jest zwykły odkurzacz.” – Przekonuje pan Mateusz.

To prawda. To nowoczesny odkurzacz wielofunkcyjny, bardzo wysokiej jakości. Nie tylko można odkurzyć z nim wszystkie dywany w domu, ale i obicia mebli, a nawet tapicerkę w samochodzie. Do tego z powodzeniem może zastąpić mopa, odświeżacz powietrza czy nawilżacz. Przyda się każdej osobie, która lubi posprzątać szybko, a porządnie. O wysokiej jakości produktu świadczą oczywiście opinie zadowolonych użytkowników, które, jak przekonuje pan Mateusz, są naprawdę bardzo pozytywne. Ponadto warto dodać, że producent daje na swoje urządzenia wieloletnią gwarancję.

„Przypomnę jeszcze, że nasza firma Palatinus nie jest producentem tych produktów. Jedynie jesteśmy pośrednikami współpracującymi z producentami” – Kończy pan Mateusz.

Ostrzegamy przed oszustami!

Na koniec jeszcze raz, razem z panem Mateuszem pragniemy przestrzec przed oszustami. Pan Mateusz mówi, że nierzadkie są sytuacje, gdy uczestnicy pokazów stwierdzają, że znaleźli taki sam produkt jaki oferuje firma Palatinus, tylko w dużo niższej cenie. Nie zaprzecza takiej możliwości, ale przypomina, że są to najwyżej podróbki gorszej jakości.

Pan Mateusz ostrzega również przed oszustami podszywającymi się pod firmę Palatinus:

„Tacy oszuści powodują wiele złych, błędnie wysnutych opinii o naszej firmie. Sprawiają, że klienci się od nas odwracają, zwłaszcza potencjalni, którzy nie skorzystali jeszcze z naszych ofert. Działają oni niestety również realnie, nie tylko przez internet, a do tego nie do końca legalnie. Organizują na wpół legalne pokazy. Nic nie można na to poradzić. Nikt nie ma możliwości zabronienia im wykorzystywania naszego logo, nazwy czy tym bardziej podobnych do naszych sloganów. Bardzo więc proszę, w związku z tym państwa o ostrożność i rozwagę”.

Na koniec, wraz z panem Mateuszem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert firmy Palatinus. Przypominamy, że są to nowoczesne urządzenia i przedmioty gospodarstwa domowego, sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach i posiadające znakomite opinie osób, które je zakupiły i z nich korzystają. Pan Mateusz jeszcze dodaje:

„Bardzo dziękuję za tą przyjemną rozmowę. Mam nadzieje, że uda się przekonać do nas wiele nieprzekonanych jeszcze osób. Jeszcze raz pragnę przestrzec przed pół-legalnymi oszustami, podszywającymi się pod firmę Palatinus. Należy pamiętać, że produkty oferowane przez naszą firmę można zakupić tylko i wyłącznie podczas firmowych pokazów i prezentacji. Serdecznie na nie zapraszam i zachęcam do korzystania z naszych ofert. W planach mamy wiele promocji, dzięki którym będzie można nabyć oferowane przez nas produkty w jeszcze atrakcyjniejszych cenach!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *