Naczynia i garnki Venice 19 Pearl Collection – włoska jakość! Cena i opinie

Garnki, naczynia, a także inne akcesoria kuchenne stanowią niezbędny element wyposażenia każdej przestrzeni kuchennej. Ich wybór powinien być równie świadomy, jak robienie zakupów żywnościowych. Tak samo jak niechętnie decydujemy się na kupno wysoce przetworzonych produktów o dużej zawartości szkodliwych dla organizmy konserwantów, powinniśmy także zwracać większą uwagę na to, z jakiego materiały zostały wykonane garnki, w których przygotowujemy potrawy. Technologie, które stosuje się podczas produkcji naczyń mają fundamentalne znaczenie dla jakości wyrobów kulinarnych. Jest to istotne zarówno dla kwestii czysto zdrowotnych, jak i tych, które dotyczą bezpośrednio spraw związanych z ich smakiem. Naczynia i Garnki Venice to akcesoria kuchenne, które każdego dnia z coraz większą siłą podbijają serca konsumentów na całym świecie. Marka cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem przez wzgląd na solidne wykonanie swoich produktów, użyte do tego materiały, a także czysto estetyczne względy, ponieważ garnki Venice są zwyczajnie bardzo eleganckie. O szczegóły dotyczące fenomenu firmy Venice zapytaliśmy panią Magdalenę Jaworską, która reprezentuje tę markę w Polsce.

Sekret marki Venice, czyli wykonanie ze stali szlachetnej i niebanalne projekty.

„Staramy się jak najmocniej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby garnki Venice byli nie tylko solidne, ale także ładnie prezentowały się na kuchennym blacie. Do produkcji naczyń Venice użyliśmy najlepszej jakości metalu, który stanowi jeden z najtwardszych  i najmocniejszych materiałów, które stosuje się do wyrobu akcesoriów kuchennych. Mowa tutaj oczywiście o stali szlachetnej. Jest ona w pełni odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne takie jak: wgniecenia spowodowane upadkiem, odpryskiwanie zewnętrznej powierzchni, przypalenia, które zdarzają się podczas przygotowywania potraw częściej niż byśmy sobie tego życzyli, a także klasyczne zadrapania i zarysowania. Garnki Venice są objęte trwającą 20 lat gwarancją samego producenta. Dowodzi to temu, że jest on pewien jakości jaką sobą one prezentują.” – w taki sposób odnosi się do tematu pani Magdalena Jaworska.

Trudnym byłoby nie zgodzić się z powyższą wypowiedzią. Stal szlachetna w istocie stanowi bardzo wytrzymały materiał. Wartym uwagi jest także to, że podczas gotowania w garnkach z niej wykonanych, do pożywienia nie przedostają się absolutnie żadne szkodliwe dla ludzkiego organizmy cząsteczki. To także stanowi niewątpliwy atut dla tegoż produktu.

Zdrowe gotowanie, czy naczynia, w których przygotowujemy potrawy mają wpływ na ich jakość i smak?

„W istocie jest tak, że naczynia i garnki Venice oraz zastosowana w nich unikalna technologia pozwalają na okrycie zupełnie nowej strony gotowania. Przede wszystkim wynika to z faktu, że niektóre modele naczyń zostały wyposażone w akuterniczne dno, które składa się z aż dziesięciu warstw. Takie rozwiązanie sprawia, że ciepło podczas gotowania kumuluje się na dnie garnka, a następnie jest rozprowadzane po całości jego wnętrza co powoduje w efekcie, równomierne poddawanie obróbce termicznej surowców znajdujących się w naczyniu. Stanowi to bezpośrednią przyczynę szybszego przygotowywania dań, a tym samym czynienia pewnych oszczędności energetycznych. Ponadto dzięki tej technologii nie ma już potrzeby używania kolejnych, dodatkowych ilości tłuszczu, ponieważ wytapia się on z gotowanych produktów. Efekt? Smaczne dietetyczne jedzenie.” – informuje nas pani Magdalena Jaworska.

Istotnym wydaje się być także fakt, że marka Venice przykłada dużą wagę do wprowadzania na rynek kulinarnych akcesoriów technologiczne nowości z tej dziedziny. Przykładem jednej z nich może być patelnia z funkcja rozmrażania no-frost, która została niedawno zaprezentowana na jednym z autorskich pokazów. To prawdziwy przełom jeśli chodzi o narzędzia służące gotowaniu. Uważamy, że wspomniana patelnia stanowi absolutny must-have każdego kucharza. To nieocenione naczynie świetnie sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w przypadku jeśli prowadzi się lokal gastronomiczny czy też renomowaną restaurację.

Naczynia i Garnki Venice do gotowania na parze to kolejny punkt wart uwagi w ofercie naszej firmy. Dlaczego? Ze względu na to, że produkty z tej kolekcji są kluczowym narzędziem, które wspomaga prowadzenie zdrowej kuchni. Gotowanie na parze pozwala zatrzymać nawet do osiemdziesięciu procent cennych wartości odżywczych, a także witamin i minerałów, które zawarte są w poddawanych obróbce termicznej surowcach. W konsekwencji otrzymujemy dania, w których znajduje się więcej istotnych dla zdrowia elementów, które jednocześnie prawdziwie rozpieszczają nasze kubki smakowe, ponieważ mają wyższą intensywność walorów smakowych.” – dodaje nasza rozmówczyni.

Garnki Venice – gdzie dokonać ich zakupu i czy można najpierw zobaczyć je „w akcji”?

Na nasze pytanie Magdalena Jaworska odpowiedziała w sposób, który następuje:

Garnki Venice można kupić wyłącznie podczas specjalnie organizowanych pokazów, które służą głównie temu, aby można było naocznie ocenić ich przydatność. Wówczas koszt jednego kompletu to około siedmiu tysięcy złotych. Jest to oczywiście ściśle uzależnione od ilości garnków, które znajdują się w komplecie. Należy pamiętać, że garnki Venice są dostępne jedynie podczas wspomnianych pokazów. Mówię o tym ze względu na fakt, że w Internecie roi się od ofert innych producentów akcesoriów kuchennych, którzy oferują podróbki Venice w znacznie  niższych cenach. Niestety, w tym przypadku to klasyczny przykład tego, że ich cena nie idzie w parze z prezentowaną jakością. Internetowe podróbki nie posiadają technologii, o których wspominałam wcześniej, ich wykonanie także pozostawia wiele do życzenia. Kupno podróbek łączy się także z faktem, że nie posiadają one dwudziestoletniego okresu gwarancji, który otrzymuje się w wyniku zakupu oryginalnych garnków Venice. Z tego też powodu nie warto inwestować w tańsze odpowiedniki. Mogą być one jedynie powodem licznych rozczarowań.” – komentuje tę sprawę bohaterka dzisiejszego wywiadu.

Naczynia i garnki Venice w istocie wyglądają na narzędzia o wysokiej jakości. 20 lat gwarancji producenta to namacalny dowód na to, że on sam przekonany jest o ich najlepszym wykonaniu. Wypowiedzi pani Magdaleny Jaworskiej w pełni przekonały nas, że marka Venice nie bez powodu cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród konsumentów. Uważamy, że zakup garnków Venice rzeczywiście stanowi dobrą inwestycję, z której można cieszyć się przez długie lata.

Czytaj także: Garnki Venice – przepis na zdrowe gotowanie! – Zobacz opinie

Cena oryginalnego kompletu garnków i naczyń Venice: 7 900 zł

Sprawdź opinie Klientów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *