Korekta biustu

Dla wielu osób powiększanie biustu kojarzy się z nienaturalną wielkością piersi, które wprost wylewają się z dekoltu sukienki. Tymczasem takie przypadki to sytuacje ekstremalne, które na swojej inności chcą się wypromować. Wiele kobiet chce poprawić wygląd swoich piersi lub powiększyć ich niewielki rozmiar. Nie bez znaczenia są także sytuacje, gdy operacja biustu związana jest z wcześniejszą chorobą nowotworową i polega na rekonstrukcji piersi.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Jednym ze sposobów na powiększenie piersi jest sposób z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej, pobranej z brzucha, ud lub boków pacjentki. W ten sposób można załatwić dwie sprawy za jednym zamachem, ponieważ oprócz powiększenia piersi następuje także odchudzenie obszaru, z którego pobierana jest tkanka tłuszczowa. Pierś po wszczepieniu oczyszczonej tkanki tłuszczowej jest podniesiona, a także ładnie ukształtowana.

Implanty biustu

Innym sposobem na poprawę wyglądu piersi są implanty biustu warszawa. Jednym ze sposobów jest augmentacja implantu przez pachę, co wiąże się z tym, że implant jest wszczepiany przez nacięcie pod pachą. Dzięki temu nie widać blizny w obrębie piersi. Augmentacja implantu polecana jest kobietom, które utraciły jędrność piersi na przykład na skutek gwałtownej utraty wagi, po ciąży i okresie karmienia lub nas skutek upływu czasu.

Zabieg powiększenia biustu

Przed zabiegiem powiększenia piersi każda pacjentka musi poddać się badaniom, a także skorzystać z konsultacji z lekarzem, który zaproponuje odpowiednią metodę powiększenia piersi i przedstawi możliwe skutki uboczne. Coraz więcej kobiet korzysta z możliwości, jakie daje chirurgia plastyczna w zakresie plastyki piersi, aby pozbyć się kompleksów, związanych z wyglądem swojego biustu. Sam zabieg przebiega w znieczuleniu ogólnym i wiąże się z koniecznością pozostania w klinice. Jedynie zabieg powiększenia piersi z użyciem tkanki tłuszczowej może być wykonany w znieczuleniu miejscowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *