Jakie funkcje ma aplikacja mobilna STS?

Rynek zakładów bukmacherskich to dynamicznie rozwijająca się branża umożliwiająca zawieranie zakładów wzajemnych. W celu pozyskania klientów bukmacherzy oferują konkurencyjne bonusy, promocje oraz kursy na zakłady sportowe. Istotnym czynnikiem pozyskiwania graczy jest polityka biznesowa oparta na działalności stacjonarnej oraz internetowej. Do czołowych bukmacherów na polskim rynku należy zakład bukmacherski STS, który charakteryzuje się urozmaiconą ofertą kursów, bonusów oraz promocji. Dodatkowym atutem bukmachera jest STS aplikacja mobilna, która cechuje się przejrzystym panelem, intuicyjną obsługą oraz funkcjonalnym i stabilnym działaniem.

STS aplikacja mobilna – funkcjonalność

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy stacjonarnych i internetowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów STS udostępnił graczom możliwość zawierania zakładów przez smartfony. STS aplikacja mobilna umożliwia graczowi korzystanie z serwera nieprzerwanie przez 24 godziny. Do najważniejszych funkcjonalności, jakie oferuje STS aplikacja mobilna, zaliczymy:

 • wpłatę i wypłatę – szybko, sprawnie z zachowaniem bezpieczeństwa realizowanych transakcji poprzez system STSpay środki trafiają na konto gracza w ciągu 15 minut.
 • cash-out – wypłata przed rozstrzygnięciem kuponu.
 • szybki zakład – najszybsza forma zawarcia zakładu na wydarzenie sportowe.
 • bonusy – dedykowane promocje dla użytkowników STS aplikacja mobilna.
 • sporty wirtualne – możliwość zawierania zakładów przez całą dobę w najpopularniejszych dyscyplinach wirtualnych, m.in. piłka nożna, koszykówka czy tenis.
 • transmisje – STS aplikacja mobilna umożliwia oglądanie obszernej bazy wydarzeń sportowych bezpłatnie z każdego miejsca.
 • powiadomienia – funkcjonalne informowanie gracza o statusie zawartych kuponów poprzez wyświetlanie komunikatów na ekranie smartfona.
 • bezpieczny zakład – jedna z promocyjnych ofert, które udostępnia STS aplikacja mobilna, polegająca na honorowaniu zawartych zakładów, w których jeden typ okazał się nietrafiony.
 • logowanie – nowatorskie rozwiązanie technologiczne umożliwiające logowanie za pomocą odcisku palca.
 • statystyki – STS aplikacja mobilna udostępnia swoim graczom rozbudowane statystyki sportowe.
 • czat – możliwość komentowania meczów oraz kuponów przez graczy.
 • Klub STS – zaliczany do czołowych klubów w Polsce zrzeszający graczy zakładów bukmacherskich.
 • sekcja esport – sekcja, którą udostępnia STS aplikacja mobilna oferująca zakłady na kluczowe wydarzenia sportowe w świecie gier.

Narzędzie STS aplikacja mobilna charakteryzuje się intuicyjnym panelem użytkownika, dobrze skomponowaną kolorystyką oraz wysoką funkcjonalnością. Dodatkową zaletą aplikacji jest płynność działania oraz przejrzystość, co ułatwia graczowi poruszanie się po zakładkach oraz wyszukiwanie wybranych wydarzeń sportowych.

STS aplikacja mobilna – instalacja

STS aplikacja mobilna dostępna jest na stronie internetowej STS w zakładce aplikacja mobilna. Instalacja aplikacji wymaga przeprowadzenia przez użytkownika kolejno następujących czynności:

 • włączyć „nieznane źródła” – polega na zezwoleniu urządzeniu na zainstalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play.
 • zainstalować aplikację z centrum powiadomień – polega na uruchomieniu ikony narzędzia STS aplikacja mobilna, która zostanie zainstalowana automatycznie.
 • uruchomić narzędzie STS aplikacja mobilna – aplikacja jest gotowa do działania.

W związku z ograniczeniami Google, STS aplikacja mobilna dostępna jest do pobrania bezpośrednio na stronie bukmachera. Ponadto STS aplikacja mobilna do prawidłowego działania wymaga systemu Android w wersji powyżej 4.4 (działa już od wersji 4.2) oraz iOS w wersji 8.0.

STS aplikacja mobilna to funkcjonalne narzędzie, które umożliwia graczom zawieranie zakładów, ciągłe śledzenie statusu kuponów oraz oglądanie transmisji wydarzeń sportowych. Dodatkowym atutem aplikacji mobilnej STS jest brak przeładowania wiadomościami, co charakteryzuje konkurencyjne aplikacje. STS aplikacja mobilna jest wysoko ocenianym narzędziem wśród użytkowników oraz ekspertów branży bukmacherskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *