Chcesz powiększyć penisa – być pewnym siebie i uszczęśliwić swoją partnerkę? Poznaj skuteczne metody na zwiększenie rozmiaru członka

Odczuwasz dyskomfort z powodu małego rozmiaru swojego penisa? Chciałbyś poczuć się pewniej w łóżku i móc zaszokować swoją partnerkę? Dzięki naszym poradom dowiesz się, jak osiągnąć swój cel i spełniać najskrytsze fantazje swojej kobiety.

Mężczyźni mają przekonanie, że wielkość ich członka ma bardzo duży wpływ, na jakość stosunku płciowego. Jednak jak się okazuje dla kobiet najcenniejsza jest pewność się oraz dominacja mężczyzny w łóżku. Więcej pań chwali sobie stosunek płciowy z odważnymi i pewnymi siebie partnerami mającymi średnie rozmiary członka, niż z nieśmiałymi mężczyznami mającymi duże penisy.

Obecnie dzięki rozwoju technologii oraz farmacji każdy mężczyzna może bezpiecznie powiększyć swojego penisa i poczuć się mężniej. Chcesz zyskać odwagę oraz stać się królem w sferze łóżkowej? Przeczytaj, jak powiększyć penisa w bezpieczny i szybki sposób.

Sprawdzone i polecane metody powiększania penisa

Od wielu lat penis kojarzy się z symbolem siły oraz męskości. W kulturze Arabów ojcowie od najmłodszych lat uczyli swoich synów specjalnych technik ćwiczeń, dzięki którym ich penisy osiągały ponad 20 centymetrów długości. Obecnie każdy mężczyzna może samodzielnie lub z pomocą lekarzy powiększyć rozmiar swojego członka.

Do najpopularniejszych sposobów powiększania penisa należą:

  • przyjmowanie leków specjalistycznych na powiększanie penisa
  • stosowanie żeli, kremów i sprayów powiększających rozmiar członka
  • regularne stosowanie pompek wodnych oraz próżniowych
  • regularnie używanie extenderów rozciągających członka
  • wykonywanie ćwiczeń penisa
  • wykonanie operacji plastycznej
  • udanie się na zabieg wykorzystujący kwas hialuronowy

Najchętniej zakupywane są tabletki i leki na powiększanie penisa. Dają one stosunkowo szybkie efekty i nie szkodzą organizmowi. Trzeba jedynie pamiętać, aby regularnie je przyjmować. Metoda ta jest niedroga oraz nie wiąże się z powikłaniami, jakie może spowodować operacja.

Kremy i żele mają mniejszą skuteczność niż leki, zazwyczaj poleca się ich stosowanie w celu zwiększenia rezultatów przy wykorzystaniu innych metod powiększania penisa. Preparaty bardzo dobrze nawilżają skórę członka, zapobiegają otarciom i uszkodzeniom, a także działają odświeżająco i są bakteriobójcze.

Pompki wodne i próżniowe wymagają dość dużo wysiłku i muszą być właściwie stosowane. Działanie ich oparte jest na wpompowywaniu krwi do penisa, dzięki wykorzystaniu ciśnienia powstającego z wykorzystania powietrza lub wody.

Extendery powiększające penisa są dość trudne do ustawiania i wymagają dużej cierpliwości. Na rynku dostępnych jest wiele modeli extenderów, a większość z nich pozwala zwiększyć rozmiar penisa o 30% oraz wyeliminować zaburzenia erekcji.

Ćwiczenia muszą być wykonywane przez długi czas oraz wymagają konsekwentności. Tego typu sposób jest dobrym rozwiązaniem dla osób cierpliwych i niechcących wydawać pieniędzy na inne metody.

Operacje i zabiegi z kwasem hialuronowym pozwalają zwiększyć rozmiar penisa w szybkim czasie. Jednak trzeba pamiętać, że są to inwazyjne sposoby mogące przyczynić się do poważnych zaburzeń erekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *